DAĞITIM OTOMASYON KOMPANZASYON PANOLARI

DAĞITIM OTOMASYON KOMPANZASYON PANOLARI

 DAĞITIM VE AYDINLATMA PANOLARI

Kat dağıtım panoları olarak da adlandırılan aydınlatma panoları, sıva üstü dağıtım ve sıva altı dağıtım olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda sistemin, kumanda ve kontrolü için en uygun şekilde dizayn edilir, projelendirilir ve dünya standartlarına uygun olarak üretimleri gerçekleştirilir.

 DAĞITIM VE KOMPANZASYON PANOLARI

Enerji verimliliği için gerekli olan kompanzasyon panoları gerekli görülen her yerde ve gerekli görülen büyüklüklerde tasarlanmaktadır. Duvar tipi veya dikili tip olarak tasarlanabilen panolar kontrol sistemlerine göre de çeşitli şekillerde tasarlanabilir.

• Kontaktör veya tristör kontrollü harmonik reaktörlü kompanzasyon sistemleri;

Kompanzasyon gerektiren yüklerde dengesizliklerin olmadığı tesislerde verimli enerji sağlamak için bu tip kompanzasyon sistemleri tasarlanmaktadır.

• Dengesiz yük dinamik kompanzasyon sistemleri;

Sistemin kompanzasyon gerektiren yükleri ani değişiklikler yapıyorsa sistemin buna cevabı da bir o kadar hızlı olması gerekiyor. Bu şekildeki tesisler için kullanılan ve sisteme 10 ms gibi küçük bir zaman aralığında müdahale eden dinamik kompanzasyon panoları imalat edilerek müşterilerimizin temiz ve verimli enerji kullanması sağlanmaktadır.

Not: Tesisinizde gerekli ölçümler yapılarak daha verimli enerjiye nasıl ulaşılacağı hakkında çözümler şirketimiz tarafından üretilmektedir.

 

 

BİNA OTOMASYON VE YÖNETİM SİSTEMLERİ

 

Her türlü otomasyon ve güvenlik sistemlerini kumanda ve kontrol etmek amacıyla yaygın olarak akıllı binalar, büyük alışveriş merkezleri ve oteller başta olmak üzere bir çok alanda tercih edilen bu panellerin dizaynı, alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından yapılıp projelendirilmekte ve IEC 60617 standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilmektedir.

 

ELEKTRİK SAYAÇ PANOLARI

Enerji ölçümü ve güvenliğini en uygun şekilde kumanda ve kontrol etmek amacıyla dizayn edilen sayaç panoları uzman ekibimiz tarafından projelendirilmekte ve dünya standartlarına en uygun biçimde üretimi gerçekleştirilmektedir.

MOTOR KONTROL SİSTEMLERİ

Motor kullanımının yoğun olduğu başta fabrikalar, endüstri tesisleri, üretim hatları, arıtma ve pompa istasyonları başta olmak üzere tüm sanayi alanlarında sistemin kumanda ve kontrolü amacıyla kullanılan MCC panoları uzman kadromuz tarafından dizayn edilmekte, projelendirilmekte ve IEC 60617 dünya standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilmektedir.

OTOMASYON KONTROL PANELLERİ

plastik kalıp makinası için revizyon panosu , eski sistem komple değiştirlmiştir ,2007

Genelde Piyano ve Pult tarzında kullanılmakla birlikte değişik tiplerde de uygulamaları bulunmaktadır . Endüstriyel Tesislerde PLC otomasyonu gereken teknolojik uygulamaları kumanda ve kontrol etmek amacıyla müşteriye sunulan otomasyon kontrol panelleri uzman kadromuz tarafından projelendirilmekte , dizaynı yapılmakta ve IEC 60617 standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilmektedir

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Comments are closed.